poniedziałek, 9 lutego 2015

Prolog - Pojawił się On...

Sierpień, 2013

Jestem Melanie, mam dziewiętnaście lat. Mam starszego o kilka minut brata-bliźniaka Patricka, który gra w drugiej drużynie Bayernu Monachium. Świetnie się z nim dogaduję. Z nim, jego dziewczyną i jego najlepszym przyjacielem - w sumie też moim -Alessandro Schöpfem. Dorabiam sobie, robiąc zdjęcia w trakcie meczy ligi regionalnej.
Wszystko układało się pięknie, do czasu, gdy pojawił się On...









________________
Omg, nareszcie! Próbowałam do niego pisać i próbowałam, aż się udało, boże XD Ten post od maja czeka na swoją publikację :'D Długo, co nie? x)
Liczę, że się spodoba x)

Rozdziały będą dodawane co tydzień w poniedziałek:) Tymczasem lecę się kurować x)

Bohaterowie
Reszta opowiadań, czekających na publikację




7 komentarzy:

  1. Ciekawy początek :D
    nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. omg, mam niedosyt po tym prologu. :v
    musze czekać AŻ do poniedziałku na pierwszy rozdział, ja nie mogę XD
    czekam z niecierpliwością!

    OdpowiedzUsuń
  3. On? Co za on? Ja chcę wiedzieć. :)
    Czekam na pierwszy rozdział! ;*

    OdpowiedzUsuń
  4. Już chcę pierwszy rozdział! 😃❤ Oczywiście że zostaje na stałe 😃 Zainteresowało mnie ! :):)

    OdpowiedzUsuń
  5. O maaamo! <333
    Czekałam, czekałam i się doczekałam XD <33
    Tak jak mówiłam, tak zostaję a co XD
    Czekam na jedynkę <3
    Buuuziaki kocie i kuruj się mi tam :D ♥

    OdpowiedzUsuń
  6. Czekam na 1 rozdział! :3
    Bardzo tajemniczo i ciekawie się zaczyna! :*
    Czekam i pozdrawiam serdecznie! :D
    Zdrówka!

    OdpowiedzUsuń
  7. masz mnie!
    + cudowna szata graficzna *.*
    z niecierpliwością czekam na 1 ♥

    OdpowiedzUsuń