Sierpień, 2013
Wszystko układało się pięknie, do czasu, gdy pojawił się On...
________________
Omg, nareszcie! Próbowałam do niego pisać i próbowałam, aż się udało, boże XD Ten post od maja czeka na swoją publikację :'D Długo, co nie? x)
Liczę, że się spodoba x)
Rozdziały będą dodawane co tydzień w poniedziałek:) Tymczasem lecę się kurować x)
Bohaterowie
Reszta opowiadań, czekających na publikację



Ciekawy początek :D
OdpowiedzUsuńnie mogę się doczekać pierwszego rozdziału ♥
omg, mam niedosyt po tym prologu. :v
OdpowiedzUsuńmusze czekać AŻ do poniedziałku na pierwszy rozdział, ja nie mogę XD
czekam z niecierpliwością!
On? Co za on? Ja chcę wiedzieć. :)
OdpowiedzUsuńCzekam na pierwszy rozdział! ;*
Już chcę pierwszy rozdział! 😃❤ Oczywiście że zostaje na stałe 😃 Zainteresowało mnie ! :):)
OdpowiedzUsuńO maaamo! <333
OdpowiedzUsuńCzekałam, czekałam i się doczekałam XD <33
Tak jak mówiłam, tak zostaję a co XD
Czekam na jedynkę <3
Buuuziaki kocie i kuruj się mi tam :D ♥
Czekam na 1 rozdział! :3
OdpowiedzUsuńBardzo tajemniczo i ciekawie się zaczyna! :*
Czekam i pozdrawiam serdecznie! :D
Zdrówka!
masz mnie!
OdpowiedzUsuń+ cudowna szata graficzna *.*
z niecierpliwością czekam na 1 ♥